Konto FB

Przedszkole nieczynne do 14 kwietnia

W ZWIĄZKU Z OGÓLNOPOLSKIM ZARZĄDZENIEM POLSKIEGO RZĄDU – PRZEDSZKOLE KLEKS BĘDZIE NIECZYNNE OD 16 MARCA DO 14 KWIETNIA 2020 ROKU!

Drodzy rodzice.
W obecnej trudnej sytuacji, nasze przedszkole nie ma możliwości kształcenia i opieki stacjonarnej a jedynie online. Informuję, że opłata za czesne wynosi w kwietniu 380 zł. Pod warunkiem, że przedszkole będzie nieczynne do końca miesiąca. Wszystko zależy od ustaleń rządu. Wpłaty rodziców stanowią istotną część planu finansowego każdej placówki. Placówki oświatowe nie są działalnością gospodarczą. Świadczenia z gminy nie są wystarczające do pokrycia wydatków przedszkola. Tym samym chcemy z rodzicami iść na kompromis, tak żebyśmy nie byli zmuszeni zwalniać pracowników przedszkola.
Dyrekcja Przedszkola Kleks