Konto FB

Życzenia wielkanocne

Święto Wielkiej Nocy to czas otuchy i nadziei, czas odradzania się wiary i siły człowieka. Życzymy, aby Święta Wielkanocne przyniosły zdrowie, spokój oraz wzajemną życzliwość.

By stały się źródłem wzmacniania ducha i lepszego jutra. Dziękujemy, że jesteście z nami, za wsparcie w trudnych czasach.

Pozdrawiamy załoga Kleksa


Kochani z okazji Świat Wielkanocnych pragnę w swoim imieniu i mojej rodziny złożyć wszystkim naszym podopiecznym, ich rodzicom i najbliższym życzenia zdrowych, spokojnych Świąt. Żeby te trudne chwile szybko stały się tylko wspomnieniem. Naszym koleżankom i kolegom również życzymy zdrowych, spokojnych Świąt. Dziękujemy Wam za wytrwałość , zaangażowanie, że jesteście. Mamy najwspanialszą ekipę. Z wyrazami szacunku Katarzyna i Piotr z rodziną.